Klimatyzacja Katowice - serwis, montaż, naprawa, sprzedaż

Montaż i dostawa urządzeń klimatyzacji typu SPLIT, MULTI SPLIT, MINI VRF, VRF dla domu i biura

Dobrze dobrana i w prawidłowy sposób zamontowana klimatyzacja to gwarancja optymalnej temperatury w pomieszczeniach ‒ w szczególności latem, gdy upały dają się we znaki. Co więcej, dzięki systemowi filtrów instalacja oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń. Wszystko to sprawia, że na montaż klimatyzacji coraz częściej decydują się zarówno osoby prywatne, jak i również firmy i przedsiębiorstwa.

Montaż klimatyzacji Śląsk, Katowice

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu klimatyzacji marek Haier i Fuji na terenie Katowic i województwa śląskiego. Proponujemy klimatyzatory o różnych parametrach, dla domu i biznesu, w szerokim przedziale cenowym.

Klimatyzacja Haier

Haier to firma, która od ponad 30 lat cieszy się zaufaniem klientów. Wspomniana marka proponuje nowoczesne klimatyzatory, wyróżniające się wydajnością i niskim poziomem hałasu.

Klimatyzacja Fuji

W ofercie Fuji dostępne są klimatyzatory typu split, idealne w przypadku klimatyzowania jednego pomieszczenia, typu multi split umożliwiające klimatyzowanie całego obiektu oraz zaawansowane systemy VRF.


Montaż, naprawa, serwis, przegląd, odgrzybianie klimatyzacji


A-Klima Katowice zapewnia kompleksową obsługę. Oprócz sprzedaży klimatyzatorów świadczymy takie usługi jak:


 • Montaż klimatyzacji ‒ zadbamy o to, by prace montażowe przebiegały sprawnie i bezproblemowo, a klimatyzacja przez długi czas doskonale spełniała swoją funkcję.
 • Naprawa klimatyzacji ‒ nawet najlepiej dobrana i w prawidłowy sposób zamontowana klimatyzacja z czasem może zacząć szwankować. W tej kwestii również służymy pomocą. Nasi mechanicy sprawnie zlokalizują usterkę i usuną ją.
 • Przegląd klimatyzacji ‒ regularne przeglądy klimatyzacji pozwolą na bieżące usuwanie zarówno niewielkich, jak i poważniejszych usterek. Takie działanie z pewnością zwiększy żywotność klimatyzatora.
 • Odgrzybianie klimatyzacji ‒ należy także pamiętać o regularnym czyszczeniu klimatyzacji, usuwaniu zanieczyszczeń, grzybów czy pleśni. Odgrzybianie klimatyzacji to kolejna z naszych usług.
 •  

  Montaż klimatyzacji w Katowicach - cena

   

  Jaka jest cena montażu klimatyzacji? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od zakresu koniecznych do wykonania prac, liczby kilometrów, które muszą pokonać nasi fachowcy, typu klimatyzacji, modelu klimatyzatora. W naszej firmie zawsze sporządzamy indywidualną wycenę. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej ceny klimatyzacji z montażem.

   

  Klimatyzacja Śląsk

   

  Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie Katowic i całego województwa śląskiego. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!